Hana më në fund takohet me gjyshen.

Vajza e Mozzikut dhe Loredanës, ka takuar gjyshen e saj.

Mozziku ndau një fotografi ku shihet së bashku me vajzën dhe nënë e tij.

Pas ndarjes së qiftit, ky është një nga takimet e para të gjyshes me Hanën.

E si çdo gjyshe, fytyra e saj tregonte lumturin e takimit me mbesën, shkruan Kosovarja.