Bora e Donaldi japin lajmin e madh për dashurinë e tyre.

Çifti i shumëpërfolur i showbiz-it, Donald Veshaj dhe Bora Zemani do të sjellin një film që flet për historinë e tyre të dashurisë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Donaldi në emisionin e tij mbrëmjen e djeshme.

Mësohet se filmi do të ketë disa seri dhe në fokus do të jenë ata të dy.

Donaldi: Si ishte ajo, është një gjë që po e them këtu ekskluzivisht për herë të parë (qesh)…

Romeo: Ore do jetë dhe Bora aty apo do jesh vetëm?

Donaldi: Na prisni në vazhdim në lajme të reja…mendoj se do ta lancojmë shumë shpejt. Na kanë zënë edhe ne këto halle. Do ta zbulojmë më vonë.