PSG arrin marrëveshje personale me Lucas Hernandez.

Paris Saint-Germain raportohet se ka arritur marrëveshje personale me Lucas Hernandez.

Klubi parisien shpreson që të avancojë në bisedime me Bayern Munichun javën e ardhshme.

Lucas Hernandez nuk është më i paprekshëm te bavarezët dhe bordi i ri i tyre.

Situata për ta është shumë e qartë: të rinovojë ose të largohet tani.