Afrona Dika vazhdon të jetë shumë e dashur dhe e përfolur në publik.

Ajo njihet si një vajzë që ushqehet shëndetshëm dhe ka një trup të mirë, përcjell ORAinfo.

Modelja tani është në lidhje me një zviceran, pas ndarjes nga këngëtari i njohur kosovar, Blero.

E tani Afrona po e shijon jetën në maksimum.
Ajo sonte ka martë pjesë në një dasmë.

E veshur bukur dhe me shumë stil, Afrona paska shkëlqyer.

Ndërsa ajo qe bie në sy është qe Afrona kohëve të fundit ka shtuar peshë, dhe po duket shumë tërheqëse. /ORAinfo/