Bashkëshortja e këngëtarit, Sinan Hoxha, Andrra Destani së fundmi postoi në fotografi me një palë kostume të bardha.

Ndërsa vëmendjen e mori stili i saj i ri i flokëve dhe çanta e saj “Cristian Dior”.

Çantë kjo, që kushton plotë 7000 euro.

Duket se këngëtari Sinan Hoxha është në hall me bashkëshorten, pasi këto shifra nuk kapërdihen edhe lehtë.

Sidoqoftë, Andrra po shkëlqen në këtë kombinim të veshjes. /ORAinfo/