Saturday, September 30, 2023

FOTO: Arta Nitaj shfaqet joshëse në pozat e fundit

Bukuroshja e njohur shqiptare, Arta Nitaj, vazhdon të jetë shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Shpesh ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme, ku në të shumtën e rasteve merr vëmendjen me paraqitjet provokuese.

Së fundmi, Nitaj ka publikuar disa poza të reja në Instagram, ku është shfaqur mjaft atraktive me një fund të argjentë dhe bikini të të njëjtit material në pjesën e sipërme.

Nitaj u kujdes që të vinte në pah linjat e saj të tonifikuara dhe tatuazhet e shumta që ka përgjatë trupit.

Arta njihet për përkushtimin e saj në palestër, me çka edhe ka arritur që të ketë një trup të lakmuar nga shumë femra.