Wednesday, September 27, 2023

Neymar pritet të largohet nga PSG, ka oferta nga Arabia dhe MLS

Neymar do të largohet përfundimisht nga Paris Saint-Germain, raportojnë mediat franceze.

Neymar nuk kërkoi largimin por si PSG ashtu edhe braziliani duan të njëjtën gjë: të gjejnë zgjidhje sa më shpejt të jetë e mundur.

PSG nuk do ta ndalë Neymar dhe Neymar dëshiron përvojë të re.

Neymar ka propozime nga Al Hilal dhe MLS — Barcelona ende nuk ka vendosur nëse dëshiron të aktivizojë marrëveshjen e Ney.