Wednesday, September 27, 2023

VIDEO: Moderatorja shqiptare e “djeg” në Mykonos, kërcen mbi karrige

Alesia Bami është një nga vajzat më të komentuara të mediave rozë për shkak të formave të saj të kolme dhe natyrës së saj sensuale.

Së fundmi ajo është vënë sërish në qendër të vëmendjes dhe kjo për shkak të fotove provokuese dhe videos nga pushimet në Mykonos.

Alesia ka publikuar disa pamje nga pushimet, ku shihet duke kërcyer mbi një karrige me një shami në dorë.