Wednesday, September 27, 2023

Pa pikë grimi, Beatrix habit me këtë pamje!

Beatrix Ramosaj, është njëra nga personazhet më të dashura për publikun.

Ajo u virale në rrjetet sociale që kur mori pjesë në emisionin Big Brother Albania, shkruan ORAinfo.

Lidhja e saj me aktorin Donald Veshaj e bëri atë njërën nga vajzat më të komentuara, madje ajo kishte edhe një periudhë të rëndë emocionale.

Tani, duket se ajo e ka kaluar ato momente dhe po e shijon në maksimum jetën.

Ajo se fundmi është shfaqur pa pikë grimi.

Edhe pse pa grim, ajo po shkëlqen në pamje. /ORAinfo/