Tuesday, September 26, 2023

Jori shfaqet në krahët e reperit të njohur, publikon foton duke u puthur

Shpeshherë Jori është pyetur për statusin e saj, por ajo ka deklaruar se është beqare.

Mirëpo, tani zërat se ajo është në një lidhje dashurie me reperin italian Fred De Palma janë shtuar.

Reperi ka postuar disa foto në Instagram ku shihet duke puthur një vajzë.

jo ka mjaftuar dhe të gjithë kanë komentuar emrin e Jorit për shkak të ngjashmërisë së madhe nga fiziku.

Jori nga ana tjetër e ka pëlqyer foton dhe nuk ka reaguar pas lajmeve për një lidhje dashurie.

Kujtojmë që edhe gjatë qëndrimit në Big Brother VIP, Jori u tha se ka qenë në një lidhje me Fred pasi dyshja kishin bërë pushimet bashkë.