Wednesday, September 27, 2023

Ky është parashikimi i motit për sot

Për ditën e sotme është parashikuar të mbajë mot kryesisht me diell.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 10-12 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 25-29 gradë Celsius. Gjatë këtyre pesë ditëve të parashikimit do të fryjë erë e lehtë dhe mesatare nga drejtimet e ndryshme.