Wednesday, September 27, 2023

Pas ndarjes dhe zhurmës së madhe, Arbenita ia jep ‘goditjen’ e radhës Feros

Arbenita dhe Fero kanë qenë dyshja më e përfolur ditëve dhe javëve të fundit.

Fero u akuzua për dhunë ndaj Arbenitës, me ç’rast edhe iu caktua masa e paraburgimit prej 30 ditësh, përcjell ORAinfo.

Edhe pas kësaj, Arbenita po vazhdon të qëndrojë aktive në rrjetet sociale.

Në fotografinë e fundit ajo ka bërë një fytyrë ironizuese që duket si një mesazh për Feron./ORAinfo/