Ja çfarë këshille i jep vetes Arbenita, pas problemeve të fundit.

Jeta private e Arbenitës dhe Feros është tema kryesore e mediave rozë.

Ajo sot postoj një video duke hecur dhe ka shkruar:

“Si eci duke ditur se çfarë është menduar për mua, do të më arrijë edhe nëse është nën dy male”

Duket se modelja këtë situate po e kalon duke këshilluar veten, shumë herë edhe publikisht, shkruan Kosovarja.

Gjithashtu Arbenita ka publikuar një video duke kaluar kohë me vajzën e saj Ninën.