Këngëtarja e njohur kosovare, Gresa Behluli, është njëra nga artistet që është shumë e dashur për publikun.

Ajo është aktive në muzikë, si me projekte, ashtu edhe me ahengje familjare, përcjell ORAinfo.

Gresa vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo shihet e veshur bukur dhe mjaftë elegante./ORAinfo/