Gresa Hoti me foton e fundit do iu lë pa gjumë.

Gresa Hoti së fundmi u shfaq tejet joshëse.

Ajo postoi një fotografi ku shihen super linjat trupore që ka.

Në mes dritës dhe errësirës Gresa shfaqet shumë provokuese, shkruan Kosovarja.

E sa çuna la pa gjumë Gresa me këtë fotografi?!

E dinë vetëm ata.