Deputetja e Kuvendit, Duda Balje është shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo bën postime të ndryshme dhe të shumta në llogaritë e saj, përcjell ORAinfo.

Në fotografinë e fundit ajo shihet se është veshur dhe rregulluar bukur.

Por, ato që bien në sy jamë ndërhyrjet e saj të shumta./ORAinfo/