Genta Ismajli është një ndër këngëtaret më të njohura për publikun.

Ajo tashmë nuk është shumë aktive me projekte muzikore, por është aktive në rrjetet sociale, përcjell ORAinfo.

Genta është nënë e dy binjakëve, një djali dhe një vajze, ndërsa është në lidhje me biznesmenin turk.

E mbrëmë ka qenë festa e Halloween. Me këtë rast, Genta është veshur si kusulkuqja.

Madje, Genta edhe vajzën e saj e ka veshur njëjtën si vet ajo.

Këngëtarja po duket kaq joshëse në këtë veshje. /ORAinfo/