Tringa Berisha se fundmi u bë e njohur për publikun, pasi u fejua me djalin e këngëtareve, Naim Abazit dhe Mihrije Brahës.

Këta të fundit madje ditë me i kanë bërë dhuratë rejës së tyre një veturë goxha luksoze.

E vetëdijshme se çdo postim i saj tashmë bëhet lajm nga mediat roze, Tringa po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, përcjell ORAinfo.

Ajo se fundmi ka publikuar disa fotografi ku shfaqet e veshur me shumë stil.

E kombinuar me shumë shije, Tringa po shkëlqen në pamje.

Mihrijës do t’i bëhet zemra ‘mal’ kur ta sheh sa bukur po duket reja e saj. /ORAinfo/