Shkurte Gashi është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Ajo tashmë është e martuar dhe ka dy fëmijë të bukur, përcjell ORAinfo.

Shkurta është vazhdimisht aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo shihet e veshur me një fustan me plot gurë dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/