Blero është një ndër këngëtarët më të njohur dhe më të dashur për publikun tonë.

Ai përflitet shumë, sidomos për jetën e tij private, lidhjet dhe ndarjet e tij, shkruan ORAinfo.

Blero është bërë pjesë e spektaklit të madh Big Brother VIP Kosova.

E personi që po i mbanë Instagramin nga jashtë, po i bën shkrimet me gabime drejtëshkrimore./ORAinfo/