Deputetja e Kuvendit, Duda Balje është shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo bën postime të ndryshme dhe të shumta në llogaritë e saj, përcjell ORAinfo.

Në fotografinë e fundit ajo shihet se është veshur dhe rregulluar bukur.

Me këtë pamje, Duda po duket tamam si një zonjë e vërtetë./ORAinfo/