Monday, December 4, 2023

Të martuar e me fëmijë, Arbana dhe burri i saj shfaqen më të dashuruar se kurrë më parë

Arbana Osmani është njëra ndër moderatoret më të njohur në shqiptari.

Ajo është martuar, por nuk ka bërë publike shumë pamje nga dasma, përcjell ORAinfo.

Arbana është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo dhe burri i saj shihen më të dashuruar se kurrë më parë./ORAinfo/