Home Maqedoni A ishte Aleanca me Levicën në koalicionin 61 apo jo!? (VIDEO)

A ishte Aleanca me Levicën në koalicionin 61 apo jo!? (VIDEO)

Deputeti i ASH-së, Neziri në emisionin Rruga Drejt akuzoi zëvendëskryeministrin e parë Grubi dhe deputetin Ademi kinse populli e di se çfarë janë këta duke aluduar se gjithçka është imagjinare e dy figurave politike të BDI-së sepse ASH nuk ka bashkëpunuar me Levicën.

“Nuk është e vërtetë se ASH ka bashkëpunuar me Levicën dhe ne nuk kemi dalur të themi se “Ka shumicë të re parlamentare 61″ nga ana e sekretarit gjeneral Arben Taravari. Ju jeni ata që përgënjeshtroni, ju personalisht dhe Artan Grubi, ju dy të cilët i keni të gjitha imagjinare” ka thënë Neziri