Home Maqedoni Arrestohet një 41-vjeçare në Kumanovë, kapet duke vjedhur para në market

Arrestohet një 41-vjeçare në Kumanovë, kapet duke vjedhur para në market

MPB njofton se dje kanë arrestuar një 41-vjeçare për shkak se është kapur duke vjedhur në një market.

“Më 21.09.2022 në ora 19:30 policia nga SPB Kumanovë ka arrestuar E.P. (41) nga Kumanova.

Ajo është kapur duke vjedhur para nga kasa në një market në rrugën “AVNOJ” në Kumanovë.

Parat e vjedhura janë gjetur dhe ju kanë kthyer pronarit, ndërsa E.P. është arrestuar dhe dërguar në stacionin policorë.

Pas plotësimit të dokumentacionit për rastin, kundër saj do të ngritet parashtresat e duhura”, njoftojnë nga MPB./Telegrafi/