Home Showbiz
Showbiz

Ish mister Kosova, Albert Hashimi pjesë e jurisë në Top model of the World

Top model of the World, një eveniment i jashtëzakonshëm i bukurisë tek bota femërore do të vijë ne edicionin e ri që për herë...

Për më pak se një muaj, Thepak kap milionëshin me Zaza (Video)

Me muzikë nga Alandy, produksion poashtu nga Alandy, tekst dhe melodi nga Thepak dhe Young Zerka, këngëtari i njohur Thepak vjen me projektin më...

Këndon në dasmën e vëllaut të 5 motrave, këngëtarja Hikmete Ahmetaj rrënqeth dasmorët me këngën e nënës

Në Zhur martohet vëllai i pesë motrave, por kënga më e bukur i këndohet nënës Këngëtarja e njohur Hikmete Ahmetaj, edhe këtë verë e ka...

Një super hit vere nga Rejon…

Erjon Hajzeri, i njohur si Rejon, është artisti shqiptar që jeton në Itali dhe prej vitesh ka nisur të këndoj në studio të ndryshme,...

Edhe Kida i bashkangjitet Ermal Fejzullahut në PEACE FESTIVAL

21 vjetori i Marrëveshjes Kornizë të Ohrit këtë vit vjen me një format të ri, shumë modern dhe me synim që të shndërohet në...

Donald Veshaj rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po trazon rrjetin

Të gjithë e dimë se pas ngjarjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...

Dua Lipa në Prishtinë, me mëngjes publikon fotografi nga Gërmia

Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa është gati për të performuar në festivalin “Sunny Hill”. Me një foto në “Instastory”, zbuloi është në parkun e...

Bora Zemani del pa të brendshme, më të ekspozuar nuk e keni parë asnjëherë

Bora Zemanin nuk e keni parë kaq të ekspozuar. Bora Zemani është një prej fytyrave më të dashura dhe më të bukura të ekranit shqiptar. Ajo...