Saturday, January 28, 2023

SPORT

Fjalët e para të presidentit të ri të Juventusit

Xhanluka Ferrero ka marrë sot postin e presidenti të Juventusit pas Asamblesë së bardhezinjve, si pasojë e largimit të të gjithë bordit ekzistues të klubit si pasojë e skandalit...

2.6 milionë dollarë një biletë për ndeshjen Ronaldo-Messi

Një manjat saudit i pasurive të paluajtshme fitoi një biletë për ta parë Cristiano...

I biri i Schumacher publikon foto me babain e tij, derisa gjendja shëndetësore e legjendës së Formula 1 është ende e turbullt

Djali i Michael Schumacher, Mick – publikon fotografi me babain e tij, derisa gjendja...

Busquets refuzon ofertën e Al-Nassr

Sergio Busquets ka refuzuar ofertën prej 20 milionë euro në vit nga skuadra e...

Reja kandidat për stolin e skuadrës së Serisë A

Pas humbjes 8 me 2 nga Atalanta dhe largimit të Davide Nikolës, Salernitana është...