Home Uncategorized Çifti në pritje të fëmijës së 7-të

Çifti në pritje të fëmijës së 7-të

Hilaria dhe Alex Baldwin do të bëhen prindër sërish.

Aktori 68-vjeçar dhe bashkëshortja e tij 38-vjeçare njoftuan në Instagram se bebushi numër 7 do t’i bashkohet së shpejti familjes.

“Ne i themi njëri-tjetrit gjatë gjithë kohës në shtëpi – se jemi ekip i mirë,” thanë Hilaria dhe Alec në një deklaratë për People. “Një nga gjërat më të bukura që kanë përjetuar fëmijët e mi me një familje të madhe është se si zemra mund të rritet me çdo vëlla apo vëlla të ri.”

“Mundësia jonë për të dashuruar vazhdon të zgjerohet dhe ne mezi presim të përqafojmë vogëlushin tonë të ri këtë vjeshtë!” shtuan ata.

Vitin e kaluar, ata u bënë prindër për herë të gjashtë nëpërmjet një lindjeje surrogate, vetëm rreth gjashtë muaj pasi sollën në jetë fëmijën e tyre të pestë.

Alec dhe Hilaria janë prindër të vajzave Maria, 13 muajshe dhe Carmen, 8 vjeç si edhe të djemve Rafael, 6 vjeç, Leonardo, 5, Romeo, 3, dhe Eduardo, 18 muajsh.