Home Maqedoni EKSKLUZIVE/ ETC ju dërgon në Porto, Portugali - Maqedonia e Veriut

EKSKLUZIVE/ ETC ju dërgon në Porto, Portugali – Maqedonia e Veriut

Agjencioni turistik ETC Travel si një prej atraktiviteteve më të mëdha në vend ju sjell gjithmonë befasi të mëdha jo vetëm për pushime por edhe për ndeshje të mëdha futbollistike.

 

Ja detajet:

 

 

 

Për kë? Për Maqedoninë! ETC Travel ju çon në ndeshjen historike me Portugalinë për finalem që do mbahet mend gjatë.

 

📲viber / whatsapp: +389 70 390 350

📲viber / whatsapp: +389 70 227 125

📲viber / whatsapp: +389 70 338 048

 

✅E Martë 29 Mars me çarter prej Shkupi në Porto dhe anasjelltas në Shkup

✅Shkojmë në mëngjes dhe kthehemi pas ndeshjes ❗

✅Transport me aeroplan + bileta hyrëse + transferi – 500€

📌Për hyrje në Portugali është e nevojshme cerifikatë Covid 19 (jo më të vjetër se 270 ditë dhe preferohet një test anti gjen).

https://www.facebook.com/101831219973/posts/10160381381384974/