Home Maqedoni Grubi mirëpriti ikonën e muzikës epike shqipe, Ilir Shaqiri

Grubi mirëpriti ikonën e muzikës epike shqipe, Ilir Shaqiri

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashëksive, Artan Grubi sot ka mirëpritur artistin e madh të muzikës shqipe, Ilir Shaqirin.

Më poshtë e keni statusin e plotë të Grubit:

“Sot prita Ilir Shaqirin për të diskutuar vendosjen e bashkëpunimit konkret në muajt në vijim dhe ndjehem i nderuar për gatishmërinë e artistit të madh shqiptar për të realizuar një proekt të realizuar nga z. Shaqiri dhe të mbështetur nga ne”, është shprehur Grubi.