Home Bota 'Jo viktimë, por një e mbijetuar': Pamela Anderson tregon 'historinë e saj...

‘Jo viktimë, por një e mbijetuar’: Pamela Anderson tregon ‘historinë e saj të vërtetë’ kështu!

Aktorja, Pamela Anderson, është gati të flasë për rrugëtimin e saj gjatë kohës kur ishte qendër të vëmendjes. Të mërkurën, më 2 mars, ylli i “Baywatch” postoi një shënim të shkruar me dorë nën logon e Netflix në Instagramin e saj.

“Jeta ime. Një mijë papërsosmëri. Një milion perceptime të gabuara. Të liga, të egra dhe të humbura. Do t’ju befasoj! Jo një viktimë, por një e mbijetuar dhe e gjallë për të treguar historinë e vërtetë,” shkroi ajo.

Variety raporton se projekti për të cilin aludohet është një film dokumentar për yllin.

“Dokumentari definitiv për ikonën e kulturës pop”, siç e quan Variety, thuhet se është duke u bërë prej disa vitesh. Revista thotë se filmi do të shfaqë intervista me Anderson, si dhe pamje arkivash dhe informacione personale. Është përshkruar si “një portret intim i ngulitur në jetën e Pamela Anderson-it, ndërsa ajo kthehet pas në rrugën profesionale dhe personale dhe përgatitet për hapat e ardhshëm në rrugëtimin e saj”.

Djemtë e Anderson, Brandon Thomas Lee dhe Dylan Jagger Lee, të dy e shtuan postimin në tregimet e tyre në Instagram me mbishkrimin, “Historia e vërtetë”. Brandon është producent në projekt.

Komenti i “historisë së vërtetë” ka të ngjarë të jetë një aludim për Pam + Tommy, serialin Hulu që përqendrohet në një version të trilluar të ngjarjeve që rrethojnë vjedhjen e Anderson dhe më pas kasetën seksuale private të bashkëshortit Tommy Lee. Projekti është kritikuar për vazhdimin pa pëlqimin ose miratimin e saj.

Burimi: Glamour