Home Showbiz Kim flet për marrëdhënien me Kanye West: ‘Ai më ka ndryshuar jetën’

Kim flet për marrëdhënien me Kanye West: ‘Ai më ka ndryshuar jetën’

Kim Kardashian foli për gjendjen e marrëdhënies së saj me Kanye West, në të kaluarën dhe të tashmen, gjatë një bisede në podkastin “Not Skinny But Not Fat”.

Kardashian konfirmoi raportet e tabloideve që thanë se pasi ajo bëri kërkesë për divorc në shkurt të vitit 2021, ajo dhe Kanye nuk folën me njëri-tjetrin për një kohë pas kësaj.

“Kemi kaluar rreth tetë muaj pa folur as me njëri-tjetrin në fillim të divorcit. Dhe pastaj filluam të flisnim përsëri dhe unë shkova në premierën e albumit Donda [në gusht 2021]”, tha Kim. “Kjo nuk do të thotë se, vetëm se ai u shpreh në një mënyrë të caktuar, ai nuk është një person i mrekullueshëm, një mik i mrekullueshëm. Unë kam gjithmonë shumë shpresë. Ai është një baba i mrekullueshëm.”

Duke iu referuar postimeve të Kanye West në rrjete sociale për të dhe të dashurin e ri, Pete Davidson, Kardashian tha: “Unë kurrë nuk e gjykoj me të vërtetë mënyrën se si dikush dëshiron të komunikojë, nëse është ashtu siç do të doja apo jo. E di kush është brenda. Unë e di se çfarë do të thotë dhe e di se çfarë do të shprehë dhe kjo është bukuria e njohjes së dikujt për kaq shumë vite. Mund të jetë stresuese dhe mund të jetë shumë gjëra, por mendoj se duhet të jesh pozitiv kur ke fëmijë. Thjesht duhet të shihni anët pozitive, sado e vështirë të jetë.”

Ajo shtoi, “Ne gjithmonë do të jemi mirë dhe familje. Edhe nëse nuk duket kështu, gjithmonë do të përfundojë kështu. Gjithçka do të jetë gjithmonë në rregull. Kam kaq shumë dashuri dhe respekt për të dhe kush ka qenë ai në jetën time dhe çfarë më ka sjellë mua dhe fëmijëve tanë të mrekullueshëm [North, Saint, Chicago dhe Psalm] që ai më ka dhënë. Ai më ka ndryshuar jetën.”

Për sa i përket marrëdhënies aktuale me Kanye-n, Kim tha: “Tani për tani është mirë kur gjërat janë të qeta”.

“Ne nuk komunikojmë vërtet, por mendoj se ndonjëherë është mirë kështu,” shtoi ajo. “Unë mendoj se do të flasim. Gjithmonë do të flasim. Kështu jam unë. Kam kaluar një dekadë të jetës sime me këtë person dhe kam kaq shumë dashuri për të, kështu që nuk do të ndryshojë kurrë.”

Kim shtoi se shpreson që ai të jetë i lumtur. “Çfarëdo që të bën të lumtur, nuk më intereson çfarë është, mendoj se do të reflektojë në jetën tënde, në punën tënde, në mënyrësn si je si prind. Për sa kohë që ai është i lumtur, unë vërtet dua vetëm këtë. Vërtet,” përfundoi ajo.

Përplasja e Kanye West me Trevor Noah: ‘Më thyhet zemra kur të shoh kështu’
Në fillim me Kim Kardashian, tani me Jeff Bezos. Si u bë Pete Davidson qendra e gjithçkaje?
Publikohen mesazhet mes Pete Davidson dhe Kanye West: ‘Çfarë po i bën familjes është e rrezikshme’
Kim flet për Pete pas daljes ~zyrtarisht si çift~ në Instagram
Kim Kardashian dhe Pete Davidson patën pak a shumë daljen e parë në një tapet të kuq
Sponsored Content
Marina ka humbur 10 kilogram, por mos e pyesni si
Marina ka humbur 10 kilogram…
6 pozicione seksi që duken bukur në porno po ta shpifin në jetën reale
6 pozicione seksi që duken bukur…
Ish-të dashura VIP dhe gjyqe: I dashuri i Era Istrefit, një emër i njohur për median!
Ish-të dashura VIP dhe gjyqe: I…

Për sa i përket marrëdhënies aktuale me Kanye-n, Kim tha: “Tani për tani është mirë kur gjërat janë të qeta”.

“Ne nuk komunikojmë vërtet, por mendoj se ndonjëherë është mirë kështu,” shtoi ajo. “Unë mendoj se do të flasim. Gjithmonë do të flasim. Kështu jam unë. Kam kaluar një dekadë të jetës sime me këtë person dhe kam kaq shumë dashuri për të, kështu që nuk do të ndryshojë kurrë.”

Kim shtoi se shpreson që ai të jetë i lumtur. “Çfarëdo që të bën të lumtur, nuk më intereson çfarë është, mendoj se do të reflektojë në jetën tënde, në punën tënde, në mënyrësn si je si prind. Për sa kohë që ai është i lumtur, unë vërtet dua vetëm këtë. Vërtet,” përfundoi ajo.