Home Sport Kush e bën 11-tëshen e Real Madridit sonte !?

Kush e bën 11-tëshen e Real Madridit sonte !?

Sonte zhvillohet super ndeshja mes Chelseat dhe Real Madridit në kuadër të çerekfinales në UEFA Champions League.

Mediat spanjolle po pyesin se kush pritet ta bëjë formacionin te Real Madrid? – pasi kamerat kapën momentin ku djali i Ancelottit po bisedonte me Toni Kroos për formacionin.

Sonte zhvillohet super ndeshja mes Chelseat dhe Real Madridit në kuadër të çerekfinales në UEFA Champions League.

Mediat spanjolle po pyesin se kush pritet ta bëjë formacionin te Real Madrid? – pasi kamerat kapën momentin ku djali i Ancelottit po bisedonte me Toni Kroos për formacionin.

Sigurisht që Davide Ancelotti ishte duke biseduar me mesfushorin gjerman për ta caktuar 11-shën më të mirë.

Por lajmi i mirë u dha sot, pasi Carlo Ancelotti pritet të jetë në stol pasi e ka kaluar Covid-19.