Home Sport Kush është tifozja tërheqëse që nuk ka marrë mbështetje nga federata kroate?

Kush është tifozja tërheqëse që nuk ka marrë mbështetje nga federata kroate?

Kroatja Ivana Knol është padyshim njëra prej tifozëve më tërheqëse sot dhe sa herë shkon në stadium, merr shumë vëmendje.

Ivana doli në qendër të vëmendjes në Kupën e Botës në Rusi dhe në “Euro 2020”, kur mbështeti Kroacinë.

Por, siç thotë ajo, asnjëherë nuk ka marrë asgjë nga Federata Kroate e Futbollit.

“Nuk kam marrë kurrë mbështetje nga federata, madje as biletë”, tha ajo për mediat kroate.