Home Showbiz Mohoi sherrin/ Don Xhoni sqaron të vërtetën e ngjarjes në Bruksel

Mohoi sherrin/ Don Xhoni sqaron të vërtetën e ngjarjes në Bruksel

Pasi mohoi se është përfshirë në një sherr në Bruksel, Don Xhoni ka sqaruar të vërtetën.

Përmes një postimi në rrjete sociale, reperi i famshëm shkruan se nuk është e vërtetë që është larguar me forcë nga sigurimi pasi nuk është përfshirë në mosmarrëveshje.

 

 

“Sqarim, sot në portale po qarkullon një video, ku e vërteta është se menaxheri Besart Muqolli dhe organizatori i mbrëmjes më kanë larguar në drejtim të dhomës së artistëve.

Pasi unë kam tentuar t’i qetësoj disa pjesëtarë të stafit tim në një mosmarrëveshje që kishin dhe në atë rast më kanë larguar menaxheri dhe organizatori duke menduar se po hy edhe unë në atë mos marrëveshje”, ka shkruar Don Xhoni.

Image