Home Showbiz Nuk janë më bashkë? Postimi i fundit i Beatrix Ramosajt shkakton dyshime...

Nuk janë më bashkë? Postimi i fundit i Beatrix Ramosajt shkakton dyshime (Fotot)

Romanca mes Donald Veshajt dhe Beatrix Ramosajt në shtëpinë e Big Brother VIP shkaktoi shumë dyshime, por ende nuk dihet se çfarë po ndodh jashtë shtëpisë.

Ata nuk janë parë bashkë që pas finales së Big brother VIP, ku u shpall fitues Ilir Shaqiri. Në një postim të fundit Triksa ka shkruar “No Fake Stories” dhe fjalës No i ka vënë një kryq, duke kuptuar “Fake Stories” që përkthehet histori false në shqip. Ajo gjithashtu ka hequr nga instagrami i saj Donaldin./Top Channel