Home KOSOVË Osmani takohet sërish me Bidenin, aty është edhe Prindon Sadriu

Osmani takohet sërish me Bidenin, aty është edhe Prindon Sadriu


Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, është takuar sërish me presidentin e SHBA-ve, Joe Biden.

Këtë, Osmani e ka bërë të ditur me anë të një postimi në Facebook, ku edhe ka postuar një fotografi, shkruan lajmi.net.

“Miqësi e përhershme dhe partneritet i palëkundur me SHBA-të”, ka shkruajtur ajo.

Pjesë e fotografisë së përbashkët është edhe zonja e parë e SHBA-ve, Jill Biden, dhe zotëriu i parë i Kosovës, Prindon Sadriu. /Lajmi.net/