Home SHQIPËRI Pamje nga arrestimi i Elsa Lilës

Pamje nga arrestimi i Elsa Lilës

Mëngjesin e sotëm është arrestuar artistja shqiptare, Elsa Lila.

Sipas mediave lokale në Itali, është zhvilluar një aksion antidrogë nga i cili përveç Elsës janë arrestuar edhe të tjerë të dyshuar të përfshirë.

Ndër ta edhe dy shqiptarë të tjerë, Petrit Bardhi e Orial Kolaj.

Këta persona ishin pjesë e klanit shqiptaro-italian që drejtohen nga vëllezërit Guarnera dhe që shisnin drogë.

Pamje të arrestimit të Elsës janë publikuar nga mediat në Itali./21Media