Home Showbiz Për këmbë të gjata dhe elegante, kopjoni stilin e Bieta Sulos

Për këmbë të gjata dhe elegante, kopjoni stilin e Bieta Sulos

Bieta Sulo është jo vetëm një nga moderatoret më të dashura të ekranit, por edhe ndër të veshurat më me stil.

E pikërisht Bietës ndonjëherë duhet t’ja kopjojmë disa ‘taktika’ në veshje dhe këtë herë le t’i kopjojmë pantallonat e gjata e të gjera në fund.

Së fundmi, moderatorja është shfaqur në disa puntata me këto pantallona duke i kombinuar në ngjyra e nuanca të ndryshme, por ajo që bie në sy është fakti që ato janë perfekte për tu dukur elegante dhe me këmbë të gjata.

Prandaj nesër në punë, kafe apo kudo që të shkoni, nesë doni të dukeni bukur, ja ku ju japim disa ide.

Image 

Bieta Sulo

Image 

Bieta Sulo