Home Maqedoni Sela nuk e pranon humbjen, pret zgjedhjet e ardhshme për dorëheqje!

Sela nuk e pranon humbjen, pret zgjedhjet e ardhshme për dorëheqje!

Ziadin Sela në Klan Debat në pyetjen e gazetares se ai do të jepte dorëheqje nëse humbte zgjedhjet.

Tha se, ”Unë nuk i shkel fjalët e mia, nëse do kishim zgjedhje fer dhe demokratike në vend, si mosvjedhja e votave, proces jodemokratik dhe korrektësia në zgjedhje atëher do të veproja ashtu siç kam thënë, do të presim zgjedhjet e ardhëshme se si do dalë rezultati pastaj do shofim.”