Home Maqedoni Thaçi: VMRO e rrahu, Sela iu përkul për vota

Thaçi: VMRO e rrahu, Sela iu përkul për vota

Kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi sonte ka qenë i ftuar në Click Plus përballë gazetarit Fatmir Aliu ku ka debatur për çështjet e fundit në vend, rajon e botë.

“Ziadin Sela u përgjak në këmbët e VMRO-së, ndërsa sot hiç më larg se para disa muajve ky shkoi dhe i kërkoi vota VMRO-së për ta fituar Taravari qytetin e Gostivarit. Kjo hiç më pak se 7.000 vota dhe kjo është më se e ditur”,ka thënë Thaçi.